Kaczmarek Terapia

Menu główne

Szybki kontakt

time Proszę wyłącznie o kontakt telefoniczny (gdy nie odbieram o SMS).

O Mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutką. Prowadzę psychoterapię w paradygmacie psychodynamicznym.

Studia z psychologii ukończyłam na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Bezpośrednio po ukończeniu studiów podjęłam staż w Samodzielnym Publicznym Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu na Całodobowym Oddziale Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości, na którym pracuję do dnia dzisiejszego.

Swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie psychoterapii nabywam i poszerzam – w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej, w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej, którego jestem członkiem. Dodatkowo systematycznie uczestniczę w szkoleniach oraz konferencjach. Ukończyłam między innymi intensywny kurs interwencji kryzysowej w Bielsku-Białej.

Mając na uwadze jakość i komfort udzielanej pomocy swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów PTP.

about

Prowadzę psychoterapię indywidualną młodzieży i dorosłych. W szczególności zajmuję się pomocą osobom zmagającym się z zaburzeniami osobowości (borderline, narcystyczne), z zaburzeniami i objawami o podłożu nerwicowym (kompulsje, myśli natrętne) oraz zgłaszającym dolegliwości psychosomatyczne i zaburzenia nastroju. Za każdym razem formę psychoterapii i odpowiednie techniki staram się dostosować do indywidualnych potrzeb, trudności i możliwości pacjenta. Poza tym oferuję też pomoc psychologiczną osobom znajdującym się w kryzysie życiowym.

Psychoterapia psychodynamiczna, którą się zajmuję, jest odpowiednia dla osób, cierpiących z powodu trudności w relacjach interpersonalnych i partnerskich, braku satysfakcji z życia, niskiego poczucia własnej wartości oraz problemów w utrzymaniu długotrwałych, stabilnych i satysfakcjonujących relacji z innymi.

O formie psychoterapii oraz podjęciu dalszego kontaktu terapeutycznego decyduję po przeprowadzeniu 3-4 wstępnych konsultacji diagnostycznych.

Zacznijmy działać!

Jeśli nie możesz się dodzwonić pod numer telefonu podany na stronie, proszę opisz krótko co sprowadza Cię na terapię. Opisz swoje objawy, problemy, trudnosci lub swoją konkretną sytuację zyciową. Oddzwonię do Ciebie najszybciej jak to możliwe.Postaw pierwszy krok i zacznijmy działać.

Dziękuję, za wysłanie wiadomości.

person